Woda utleniona w kosmetyce


To, że woda utleniona świetnie spisuję się do odkażania ran - wie chyba każdy. Jednak ten'specyfik' ma również inne zastosowania. Możemy używać Go jako kompresu, okładu, możemy nią płukać usta, a jakie zastosowanie ma w kosmetyce?

Woda utleniona świetnie działa na wypryski. Codziennie przed snem dać odrobinę wody utlenionej na wacik i wetrzeć w miejsca, w których mamy niespodzianki - wysuszy nam je i szybciej się zagoją.

Również świetnie sprawdzi się w walce z cellulitem czy zmarszczkami. Woda utleniona to ratunek dla wysuszonej, pozbawionej tlenu skóry. Używając regularnie możemy już po tygodniu cieszyć się efektami, które nie dadzą nam nawet drogie kosmetyki. Stosując dajemy skórze zastrzyk regeneracji komórek i skóry. Pamiętajcie o wodzie utlenionej, a wasza twarz będzie promienna i zdrowa.
Nacieranie wodą miejsc z cellulitem pozwoli nam go zdecydowanie zmienijszyć, a może z czasem nawet zlikwidować.


PAMIĘTAJ!

"W aptece można kupić wodę utlenioną w stężeniu 3%,, natomiast istnieje ona również pod nazwą Perhydrol, lub Hydropertyt. Perhydrol jest bardzo wysokim stężeniem nadtlenku wodoru, w niektórych sklepach można spotkać stężenia 15%, 25%, lub 33%, jednak stosowanie ich wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności, z powodu wysokiego ryzyka poparzenia podczas stosowania zewnętrznego , nie jest to zabronione jednak warto podkreślić przy tym że należy zachować wszelkie środki ostrożności." - poradnikowy.net

2 komentarze:

  1. Kurcze, nie miałam pojęcia, że przyda się również na wypryski. Do tej pory używałam jej do przecierania włosków na ręce. Z czasem były jeszcze delikatniejsze, jaśniejsze i mniej widoczne :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chciałam kiedyś rozjaśnić brwi ale ani troche się nie rozjaśniły;( a na wypryski u mnie działa świetnie !:D

      Usuń

 

KOSMO-MEDYK

KOSMO-MEDYK
07 MARZEC 2015

MAKE-UP SUPERSTAR

MAKE-UP SUPERSTAR
10 MARZEC 2015

ENCEPENCCE

ENCEPENCCE
12 MARZEC 2015

BLOGMONISZONA

BLOGMONISZONA
15 MARZEC 2015

GOODTOTRY

GOODTOTRY
8 MARZEC 2015

SZMINKO-MANIA

SZMINKO-MANIA
07 MARZEC 2015